Siz de e-faturalı olun

Belgelerinizi, fatura ve tahsilat süreçlerinizi hızlandırarak, zamandan tasarruf ederken, kırtasiye maliyetini en aza indirecek olan e-fatura sistemi ile verimliliğinizi arttırın.

Kolay ve Hızlı biçimde E-faturaya geçiş yapmak için talep oluşturabilir, formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

E-Fatura İle İşleriniz Daha Hızlı ve Sorunsuz

E-Faturalı olmak; sizi kağıt fatura nüshalarından, oluşan hatalarda yeniden fatura düzenlemek zorunda kalmaktan ve arşivleme, kargo gibi süreci uzatan işlerden kurtaracak. İşleriniz daha hızlı sorunsuz ve düzenli ilerleyecek.

Nasıl Yaparız ?

 1. Mali Mühür Başvurusu: Kamu SM üzerinden mali mühür başvurunuzu birlikte yapar, her adımda sizi yönlendiririz
 2. E-Fatura Başvurusu: Mühür geldikten sonra e-Fatura başvurunuzu yine sizinle birlikte gerçekleştirir, süreci beraber işletiriz
 3. Portal Aktivasyonu: E-Fatura portal aktivasyonunu gerçekleştirir ve artık sizi e-fatura kullanmaya hazır hale getiririz
 4. Kullanım Eğitimleri: Portal işleyişi hakkında kullanım eğitimleri verir, dilerseniz ilk faturanızı birlikte oluştururuz

e-dönüşüm Neleri Kapsar ?

 • e-Fatura
 • e-Arşiv Fatura
 • e-Defter
 • e-İrsaliye
 • e-SMM
 • e-Müstahsil
 • e-Bilet
 • e-Dekont

e-dönüşüm Hizmetleri Size Neler Kazandıracak?

 1. Maliyeti Azaltır:  Kırtasiye masrafına ve dosya arşivleme ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Paranız da, zamanınız da size kalır.
 2. Doğayı Korur: Belgelerinizi elektronik ortama taşıyarak her yıl milyonlarca ağacın kesilmesinin önüne geçer, doğanın korunmasına destek olursunuz.
 3. Hızlı Gönderim: Kargo belgelerinizi alıcısına iletti mi iletmedi mi derdi ortadan kalkar.
  Belgeler alıcıya hızlı ve güzenli şekilde iletilir.
 4. Prestij Sağlar: Teknolojiyi kullanan, gelişmeleri takip eden, şeffaf ve güvenilir bir firma imajı kazanarak prestijinizi pekiştirirsiniz.
 5. İşleriniz Hızlanır: Kolay ve hızlı kullanım personelinizin daha verimli çalışmasına olanak sağlar, verimliliği arttırır.

Binlerce müşterimiz sistemlerinden memnun

Siz de E-faturalı olun, işleriniz aksamadan ilerlesin.

Hemen Başvur
crosschevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram