EN son teknolojileri ve trendleri kullanarak profesyonel bir tasarımla modern e-ticaret çözümleri tasarlar ve geliştiririz.

Nasıl Yapıyoruz?

Boş bir site almazsınız. e-ticaret sitenizi birlikte hazırlarız. Kategori yapısı oluşturur ve İlk ürünlerinizi birlikte hazırlar ve ürün girişi yaparken eğitimini veririz.

Yıllık Ödeme

6 ay birlikte işletiriz, bu süreçte teknik destek ücretsizdir. Sonraki dönemler için teknik destek anlaşması yapabilirsiniz.

İnternetten satış yapılabilmesi için olmazsa olmazlar vardır. Bunlar da sitenizde bulunur. Eksiği yoktur. Opsiyonel işaret edip, gerekli olan hizmeti ekstra bir ücret talep ederek vermeyiz. İşinize özel yazılım isteklerinizi değerlendirip işinizi geliştirmek için çalışırız.

Hosting & Domain

Hosting? Bir iş yeri kiraladığınızda ödediğiniz yıllık kira gibi düşünebilirsiniz. İş yeriniz ne kadar büyük ise kiranız da o kadar artacaktır. Gireceğiniz ürün adedinde bir sınırlama yoktur. Hosting bedelini yıllık olarak ödersiniz.

Domain? Firmanızın internet dünyasındaki ismi olacaktır. İsim hakkı için ödemeniz ilk yıl ücretsizdir. Com, net, com.tr vb gibi uzantılar ile talep ettiğiniz isim yanında önerilerimizi size sunarız. Hazırda varolan isminizi de kullanabilirsiniz.

Güvenlik ve mail

SSL güvenlik sertifikası ilk yıl ücretsizdir. Talebiniz ile ücretsiz güvenlik sertifikası ile devam edebilirsiniz. Comodo firması ile çalışırız. Elbette kendi SSL sertifikanızı sitenize entegre edebiliriz.

İhtiyacınız kadar mail adresi alabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak mail adreslerinizi Yandex mail, google mail uygulaması üzerinde ücretsiz konumlandırabiliriz.

Resimler ve Videolar

Çalışma sistemimizde ürün resim ve videolarını siz sağlarsınız. Ancak talep ederseniz bize ait özel stüdyomuzda da resim ve videolarınız çekilebilir. İlk ürünlerinizin girilmesi konusunda da size destek veririz.

Tasarım

Site görsel tasarımı ile ilgili isteklerinizi tecrübelerimiz ile birleştirerek hazırlarız. Görsel olarak çekici olmayan ve güven vermeyen bir sitenin satış yapmakta zorlanacağının bilincindeyiz.
Site tasarımınızı işinizin amacına uygun olarak hazırlarız. Logonuz konusunda bizden extra destek alabilirsiniz.

Sosyal Medya

Facebook, instagram, linkedin, twitter, whatsapp ve Google ile entegrasyon sağlarız. Sadece sitenizden değil sosyal medya üzerinden, aramalardan da sitenize ziyaret oranlarını arttırır, raporlarız.

Detaylı ziyaret ve satış istatistiklerinizi google analiz sistemi ile takip etmenizi sağlarız ayrıca sitenin panelinden temel (günlük, aylık ve çok satanlar) grafikleri görüntüleyebilirsiniz.

Google haritalarda konum bilgilerinizi paylaşır, makalelerinizi yayınlarız. Haritanızın olası sorgularda üstte çıkmasına yardımcı oluruz.

Reklam

Facebook, instagram ve Google adWords reklamlarınızı hazırlar ilk ay için ücretsiz yayına açarız. Reklam bütçelerinizi belirler sizi bilgilendiririz.

Muhasebe

İlk 6 ay bilgisayarınız, tabletiniz ve telefonunuzdan ücretsiz kullanabileceğiniz muhasebe takip programı ile siteniz harici tahsilat yapabilir, cari takip gerçekleştirebilirsiniz. Stoklarınızı tutabilirsiniz. Siparişleriniz muhasebe programına otomatik olarak düşer ve size sadece birkaç adımda faturalaştırma ve kargo etiketi yazdırma işi kalır.
Müşteri, tedarikçi, personel, alım ve satım takibini sağlayabilirsiniz. Ödeme linkleri oluşturabilir, kendi sipariş sisteminizi oluşturabilir, teklifler hazırlayıp gönderebilirsiniz. Kullanımı basit, sizi yormayacak olan programın eğitimini ücretsiz veririz.

e-Dönüşüm

E-fatura sistemine şirketinizi taşırız. Size vereceğimiz muhasebe takip programınız aracılığı ile fatura keserken ve fatura alırken zorluk yaşamazsınız. Bu geçiş için ekstra bir ücret almayız ve ilk kontörlerinizi hediye ederiz.

Kendi muhasebe programınıza entegrasyon da talep edebilirsiniz. Önce sisteminizi incelememiz gerektiğinden net bir şey yazmak güç. Belirtmekte fayda var e-fatura sistemimiz 400+ muhasebe program ile entegre çalışabiliyor.

Kargo

Yurtiçi, Aras, UPS ve MNG ile kargo entegrasyonunu yaparız. Önerilerimizi sizinle paylaşırız. Müşterinize ürününü kolayca kargo eder, takip linkini kolayca alabilirsiniz.

Kargo sürecinde belki müşterilerinize ufak sürprizler yapmanız için sizi bilgilendiririz. Müşteriniz için kargonun zamanında gelmesi ve kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşamasının önemini bilir, olumlu geri dönüşler almanız için çalışırız.

Sanal Pos

Paynet ve iyzico ile çalışırız. Artı ve eksi taraflarını size anlatırız. Tercihinize göre entegre edebiliriz. Dilerseniz sanal pos için kendi bankanızı da kullanabilirsiniz. Sizi bu konuda bilgilendiririz.

İçerik Yönetimi

Blog yönetimi ücretsiz gelir, ürünlerinizin detaylı anlatımlarını yapabilirsiniz. Kullanım ipuçları ile merak edilenler gibi konularda kendi özgün makalelerinizi hazırlayabilirsiniz. Makale kategorilerini ve ilk makalelerinizi birlikte hazırlar size eğitim veririz.

Ürün Aktarımları

İsterseniz Sitenize excel ile ürün gönderebilir, Excel ve XML ile ürün paylaşımları yapabilirsiniz.

Yedekleme

İlk yıl her hafta cumartesi otomatik yapılır, dilerseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Siz de yedek alabilirsiniz. Siteniz giriş bilgileri sizinle paylaşılır ve nasıl yedek alabileceğiniz eğitimini veririz.

KOSGEB

Girişiminize destek arıyorsanız size özel danışmanımız sizi bilgilendirecek ve size yol gösterecektir.

Marka Tescil

Marka tescil ve patent konularında bizden destek alabilir, ücretsiz olarak danışmanımızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

SEO

Siteniz erişilebilir olur, fark yaratır. Satışını yaptığınız ürünler ile ilgili makaleler ve ürün sunumları hazırlarız. Aramalarda bulunabilirliğinizi arttırabilmek için çalışırız.

Dijital Pazarlama

Müşterilerinize geri dönüşlerinizi kolaylaştıracak iletişim mailleri, kampanyalar iletmenize yardımcı oluruz. Teklifler ve özel fiyatlar verebilirsiniz. Daha çok yorum alabilir ve daha çok satış yapabilirsiniz.

Yapı

Sitemiz B2C satıcıdan müşteriye satış yöntemi ile çalışmaktadır. B2B bayilik sistemi için detayları öğrenebilirsiniz.

Teknik Destek

7/24 mail ile teknik destek alabilirsiniz.

Hemen Başlayın
crosschevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram