En son teknolojileri ve trendleri titizlikle takip ediyor, profesyonel bir tasarım anlayışıyla modern web çözümleri tasarlayıp geliştiriyoruz.

Nasıl yapıyoruz

  • Web sitenizin gereksinimlerini ve hedeflerini belirlemek için sizinle telefon ile görüşüyoruz. WhatsApp ve online toplantı araçları ile detaylı iletişim kurarız. Web sitenizin bulunduğu şehir veya ülke fark etmeksizin, ihtiyaçlarınızı anlamak ve hedef kitlenize uygun tasarım desenleri seçmek için birlikte çalışıyoruz. Başlangıç ve bitiş süreleri, talepleriniz, bütçeniz ve web siteniz hakkında konuşarak, projenin her aşamasında size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

  • Deneyimlerimiz ve sizin hayalleriniz doğrultusunda, ziyaretçileri tarafından doğru anlanan, çekici, ilham veren, sizi yansıtan ve güven veren bir görsel tasarım oluştururuz. Ziyaretçilerin ilgisini çekmeyen bir site, etkili bir şekilde hedef kitleyi elde tutmada zorlanabilir. Bu sebeple, web sitenizin anlaşılabilirliğini maksimum seviyeye çıkararak, ziyaretçilerinizin aradıklarını kolayca bulabileceği web siteleri yaparız.

  • Web sitenizi farklı dillerde sunma olanağı sunuyoruz. Bu sayede, web siteniz ile işletmeniz uluslararası bir kitleye daha etkili bir şekilde ulaşabilir. Anlaşmalı tercümanlarımız bulunmakla birlikte, isterseniz çevirileri kendiniz de sağlayabilirsiniz.

Hosting, domain

İlk yıl için ücretsizdir.

Hosting, web sitenizin internet üzerindeki barınma alanıdır. Disk alanınız 3 GB'dir ve trafiğiniz sınırsızdır. Disk alanı yetersiz gelirse, site kapanmaz, ihtiyacınıza göre artırılır ve size bilgi verilir.

Domain, firmanızın internet dünyasındaki adıdır. com, net, com.tr uzantıları ile taleplerinizi karşılarız. Var olan bir domain varsa kullanabiliriz.

Güvenlik ve mail

Eğer hosting hizmetini bizden alıyorsanız, ücretsiz SSL güvenlik sertifikası sağlarız. İhtiyacınız olan kadar mail adresi alabilirsiniz. Ayrıca, isteğinize bağlı olarak mail adreslerinizi Yandex Mail, Google Mail gibi uygulamalar üzerinde ücretsiz olarak oluşturabiliriz. Bu adresleri firmanızın departmanlarına göre organize ederiz.

Resimler

Kullanacağımız resimler, lisanslı veya ücretsiz olarak erişilebilenler arasından seçilir. Kendi resimlerinizi de sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, web tasarımınız için özel olarak stüdyomuzda resim çekimi talep edebilirsiniz. Bu sayede, işinize özel ve benzersiz görseller elde edebilirsiniz.

Sosyal medya

Sosyal medya entegrasyonu konusunda Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, WhatsApp ve Google gibi platformlarla entegrasyon sağlıyoruz. Bu sayede, sitenizin yanı sıra sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar ve aramalarla da ziyaretçi trafiğinizi artırıyor ve size düzenli raporlar sunuyoruz.

Eğer henüz sahip değilseniz, sitenizle birlikte Instagram, Facebook ve Google Haritalar sayfalarını oluşturuyoruz. Mevcut sayfalarınız varsa, bunları güncelleyerek web sitenizle entegre hale getiriyoruz.

Google Haritalar'da konum bilgilerinizi paylaşıyor ve makalelerinizi yayınlıyoruz. Bu sayede haritanızın olası sorgularda üst sıralarda çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Reklam

Hedef kitlenize uygun Facebook, Instagram ve Google reklamlarınızı hazırlar ve ilk ay için web tasarım hizmetimizle birlikte ücretsiz olarak hazırlarız. Reklamın, işletmenizin çevrimiçi varlığını artırarak potansiyel müşterilerinizi etkileşime geçmeye teşvik etmedeki önemini unutmuyoruz. Reklam bütçenizi belirler ve size bilgi veririz. Eğer reklam çalışmalarına devam etmek isterseniz, size gerekli bilgileri sağlar ve reklamlarınızın sürekliliğini sağlarız.

Yedekleme

Hizmetiniz süresince kayıpların önüne geçmek için haftada 2 gün ücretsiz yedekleme hizmeti bulunur. İsterseniz bu yedekleri indirebilirsiniz. Ayrıca, kendiniz de yedek alabilirsiniz. Web sitenizin giriş bilgileri sizinle paylaşır, mail açma ve yedek alma konusunda size eğitim veririz.

SEO

Web sitenizin erişilebilirliğini ve farkınızı ortaya koyarak aramalarda bulunabilirliğinizi artırmak için çalışıyoruz. Yaptığımız web tasarımın içinde temel SEO stratejileri mevcuttur. Bu sayede, potansiyel müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlamak için çaba harcıyoruz. SEO hizmet kapsamıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. İleri düzey arama motoru optimizasyonu için bilgiler veririz. Birlikte başarırız.

KOSGEB

Eğer girişiminiz için KOSGEB desteği arıyorsanız birlikte çalışıtığımız danışmanımız, girişiminizin ihtiyaçlarına uygun destek programlarını belirlemenize yardımcı olabilir ve başvuru sürecinde size rehberlik edebilir.

Marka

Marka tescili ve patent konularında da size destek sunabiliriz. Üstelik, bu hizmetlerden faydalanırken ücretsiz olarak danışmanımızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Teknik destek

Web Siteniz için 3 ay boyunca ücretsiz olarak WhatsApp ve telefon yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Bu süre boyunca sorularınızı ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Ayrıca, teknik destek için 7 gün 24 saat boyunca mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

crosschevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram