EN son teknolojileri ve trendleri kullanarak profesyonel bir tasarımla modern web çözümleri tasarlar ve geliştiririz.

Nasıl yapıyoruz

Web sitenizi birlikte tasarlarız. Hedef kitlenize uygun tasarım deseni seçer, uygun font ve kurumsal renkleriniz ile marka bütünlüğünü koruyan, geliştiren web tasarımlar tercih ederiz.

Site görsel tasarımını, hayallerinizi tecrübelerimiz ile birleştirerek hazırlarız. Görsel olarak çekici olmayan ve güven vermeyen bir sitenin ziyaretçi tutmakta zorlanacağı bilincindeyiz. Talebinizle sitenizi farklı dillerde hazırlarız.

Hosting, domain

Hosting? Bir iş yeri kiraladığınızda ödediğiniz yıllık kira gibi düşünebilirsiniz. İş yeriniz ne kadar büyük ise kiranız da o kadar artacaktır. Disk alanınız 3 GB ve trafiğiniz sınırsızdır. Disk alanı yetemeyecek olursa siteniz kapanmaz, artırılır size bu konuda bilgi verilir.

Domain? Firmanızın internet dünyasındaki ismidir. İsim hakkı için ödemeniz ilk yıl ücretsizdir. Com, net, com.tr vb gibi uzantılar ile talep ettiğiniz isim ve bizim önerilerimizi size sunarız. Hali hazırda bir domain varsa kullanabiliriz. Eğer almak isterseniz bakım, teknik destek ve güncelleme hizmetini yıllık yenileyebilirsiniz.

Güvenlik ve mail

Hosting hizmetini bizden alıyorsanız ücretsiz SSL güvenlik sertifikası ekleriz. Yıllık bir ödemesi yoktur. İhtiyacınız kadar mail adresi alabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak mail adreslerinizi Yandex mail, google mail uygulaması üzerinde ücretsiz konumlandırırız. Firmanız departlarına göre organize ederiz.

Resimler

Kullanacağımız resimler lisanslı veya ücretsiz kullanılabilecekler arasından seçilir. Dilerseniz kendi resimlerinizi verebilirsiniz.

Kendi stüdyomuzda web tasarım işinize özel resim çekimi için talepte bulunabilirsiniz.

Sosyal medya

Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Whatsapp ve Google ile entegrasyon sağlarız. Sadece sitenizden değil sosyal medya üzerinden, aramalardan da siteniz ziyaret oranlarını arttırır size raporlarız.

Siteniz yanında eğer yok ise Instagram, Facebook ve Google haritalar sayfaları oluştururuz. Hali hazırda var ise günceller siteniz ile entegre ederiz.

Google haritalarda konum bilgilerinizi paylaşır, makalelerinizi yayınlarız. Haritanızın olası sorgularda üstte çıkmasına yardımcı oluruz.

Reklam

Hedefinize uygun facebook, instagram ve google adWords reklamlarınızı hazırlar ilk ay için web tasarım hizmetimiz ile birlikte ücretsiz yayına açarız. Reklam bütçelerinizi belirler sizi bilgilendiririz. Reklam çalışmalarına devam etmek isterseniz size bilgiler verir, reklamlarınızın sürekliliğini sağlarız.

Yedekleme

İlk 6 ay her hafta cumartesi otomatik yapılır, dilerseniz indirebilirsiniz. Kendinizde yedek alabilirsiniz. Siteniz giriş bilgileri sizinle paylaşılır ve nasıl yedek alabileceğiniz eğitimini veririz.

SEO

Siteniz erişilebilir olur, fark yaratır. Aramalarda bulunabilirliğiniz arttırabilmek için çalışırız. Yaptığımız web tasarım içinde temel seo mevcuttur.  SEO hizmet kapsamı konusunda detaylı bilgi alınız.

KOSGEB

Girişiminize destek arıyorsanız size özel danışmanımız sizi bilgilendirecek ve size yol gösterecektir.

Marka

Web tasarım yanında marka tescil ve patent konularında bizden destek alabilir, ücretsiz olarak danışmanımızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Teknik destek

7/24 mail ile teknik destek alabilirsiniz.

Hemen Başlayın
crosschevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram