wbd.com.tr

WBD E-Ticaret sitesi

Antalyada bulunan ve 2021 yılında hizmete açtığımız wbd.com.tr nakış ile özel şapkalar üreten e-ticaret sitesidir.

Ürün kategorizasyonu, sanal pos entegrasyonu online alışveriş ve google reklamlarına yer verdiğimiz e-ticaret sitesinde 100+ ürünün girişini sağladık.

Ziyaret Et
kadın giyim e-ticaret sitesi

"White by Dido firması olarak bayan tekstil hazır giyim üzerine kurduğumuz markamız ile daha geniş kitlelere hizmet sunabilmek adına e-ticaret sitesi kurmaya karar verdik . Bu aşamada bizlere gereken profesyonel yardımı hiç aksatmadan , her daim soru ve tavsiye taleplerimize en kısa süre içerisinde cevap verebilen ve çözüm üretebilen bir partner arayışına girdik . Nihayetinde Karma Dijital ailesi ile tanıştık ve birlikte e-ticaret serüvenimiz başladı . Bu süreç zarfında yukarıda belirttiğim gibi gerçek manasıyla profesyonel bir ekiple ile yolumuza devam etmenin verdiği güven ve huzur ile ticaret hayatımızda emin adımlarla ilerliyoruz . Firmamıza sağladığı katkılardan dolayı Karma Dijital ailesine ve sürecin başından itibaren hep yanımızda olan pek değerli Fırat beye ve Ceren hanıma en derin sevgi ve saygılarımla White by Dido ailesi olarak teşekkür ederim."

White By Dido Ailesi

Bilgi alabilirsiniz: 0 541 235 77 99
crosschevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram